„Regionalne” inspirowane historią i tradycją

To mieszkańcy i fani Browaru Rybnik, wybrali projekt etykiet na podstawie, których została stworzona cała koncepcja wizualna. Pomysł, który wygrał łączy ze sobą styl industrialny z nowoczesnością i co najważniejsze przedstawia kultowe dla miasta budynki, które narysowała regionalistka i artystka Pani Kazimiera Drewniok. Znane obiekty Rybnika tworzą mapę centrum miasta, którą można znaleźć na pudełku zestawów prezentowych, składających się z kufla oraz Bladej i Rudej, które do kupienia są w sklepach współpracujących z browarem.

Projektując etykietę piwa Regionalne Lager założeniem była kontynuacja historii browarnictwa w Rybniku. Inspiracją stała się czcionka dawnego Regionalnego, która została wkomponowana w autorską linię kreatywną etykiet Browaru Rybnik. Dzisiejsza etykieta regionalnego opowiada historię browarnictwa w Rybniku a wykorzystanym rysunkiem jest stary browar.

Dawna etykieta piwa Regionalne
Dzisiejsza etykieta piwa Regionalne

Więcej wpisów

Żużlove na PO-BANDZIE.COM.PL

Cieszymy się, że nasze piwo wspierające klub żużlowy z Rybnika zyskało już tylu fanów i kibiców. Zapraszamy na po-bandzie.com.pl

Przykro nam!

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Wyglądasz tak młodo!

Masz ukończone 18 lat?