Żużlove już w sprzedaży

Oficjalne piwo K.S. ROW Rybnik już w sprzedaży. Złotówka ze sprzedaży każdej butelki będzie przeznaczona na wsparcie klubu. Kibice będą mogli stworzyć kolekcję kufli żużlowych.

ŻUŻLOVE PILS, to wariacja na temat tradycyjnego bohemskiego pilsa, dla którego inspiracją stały się małe, rzemieślnicze browary z pobliskich Czech. Smak Żużlovego tworzą słody Pilzneński, Pszeniczny, Monachijski, Carabody oraz chmiele: Lubelski, Izabella. 

Wsparcie dla klubu i atrakcje dla kibiców

ROW Rybnik w swojej prawie stuletniej historii zdobył 12 tytułów Mistrza Polski i jest niewątpliwie klubem z największą liczbą wspaniałych fanów w regionie. Celem Browaru Rybnik SA jest angażowanie się w lokalne działania i wspieranie ważnych inicjatyw w Rybniku, dlatego złotówka ze sprzedaży każdej butelki Żużlovego zostanie przekazana na rzecz klubu. Współpraca z klubem to nie tylko wsparcie finansowe. Browar ma w planach wiele działań, do których będzie zapraszać  kibiców ROWu. 

– Przygotowujemy kolekcję kufli żużlowych, które będą współtworzone przez kibiców. To kibice zdecydują, jaki motyw przewodni pojawi się na premierowym kuflu oraz jakie ważne wydarzenia bądź osoby związane z klubem znajdą się na pozostałych dziewięciu kuflach. – komentuje Łukasz Kuźnik, Prezes Zarządu Browaru Rybnik. 

Tak jak w przypadku premierowych piw browaru (Regionalne Lager, Blada Pszenica, Ruda IPA), także dla Żużlovego przygotowywane są specjalne zestawy prezentowe, dzięki którym każdy będzie mógł poznać historię i ciekawostki na temat klubu. Sam zestaw stanie się idealnym prezentem dla miłośników żużla i kibiców ROWu.

Żużlove do kupienia w lokalnych sklepach oraz pubach i restauracjach

Kibice oraz mieszkańcy Rybnika i nie tylko,  mogą kupić butelkowe Żużlove w kilkunastu sklepach w Rybniku i okolicach, w których dostępne są pozostałe piwa Browaru Rybnik: Monopolka Alkohole, Alkopunkt, Winoteka, Promilek, Lewiatan, Żabka, Teqila, Sklep Alkoholowy, MIX Żory, Pogotowie Alkoholowe a także napić się piwa w pubach i restauracjach: CELTIC Pub, Żelazna, KC, InoWino, Speed Pub.

Szczegółowe lokalizacje znajdują się na: https://zuzlove.pl/.

Żużlove Pils lane będzie do kupienia także na stadionie podczas nowego sezonu żużlowego już na początku kwietnia.

Więcej wpisów

Żużlove na PO-BANDZIE.COM.PL

Cieszymy się, że nasze piwo wspierające klub żużlowy z Rybnika zyskało już tylu fanów i kibiców. Zapraszamy na po-bandzie.com.pl

Przykro nam!

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Wyglądasz tak młodo!

Masz ukończone 18 lat?