Browar Rybnik sponsorem KS ROW Rybnik

Z przyjemnością ogłaszamy, że zostaliśmy oficjalnym sponsorem rybnickiego klubu żużlowego. Historia i tradycja – to warto wspólnie tworzyć. 

– Tradycje piwowarskie w Rybniku sięgają ponad 200 lat,  ROW Rybnik w swojej prawie stuletniej historii zdobył 12 tytułów Mistrza Polski. Decyzja o wsparciu klubu i zostaniu jego sponsorem była więc dla nas naturalna. Jako Browarowi Rybnik zależy nam na budowaniu marki wśród lokalnej społeczności, a ROW to niewątpliwie klub z największą liczbą wspaniałych fanów w regionie. Mam nadzieję, że od dziś wspólnie będziemy tworzyć jedną historię – tłumaczy Łukasz Kuźnik, prezes Browaru Rybnik.

Browar Rybnik będzie produkował piwo dedykowane specjalnie dla fanów żużla. Złotówka ze sprzedaży każdej butelki będzie przeznaczona na wsparcie klubu. Premiera „żużlowego piwa” jeszcze w tym roku. Już dziś prezentujemy etykietę oraz prosimy kibiców i mieszkańców Rybnika o wybór nazwy oficjalnego piwa KS ROW Rybnik “Żużlove vs. Żużlowe”:

mockups-design.com

Więcej wpisów

Żużlove na PO-BANDZIE.COM.PL

Cieszymy się, że nasze piwo wspierające klub żużlowy z Rybnika zyskało już tylu fanów i kibiców. Zapraszamy na po-bandzie.com.pl

Przykro nam!

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Wyglądasz tak młodo!

Masz ukończone 18 lat?